Robotics en vision in 1 machine



Met een belangrijke expertise in robotica en geïntegreerde vision is Cadcamatic in staat om standalone tot volledige inline installaties te ontwikkelen en te bouwen in elke mogelijke sector. 

Deze video toont de behandeling van lege batterijblikken na het dieptrekproces; van enkelvoudige invoer via uitgebreide inspectie op cosmetische defecten & storingen (deuken, vlekken en krassen) tot het stapelen in klantspecifieke trays en palletiseren.

Wij nemen de verantwoordelijkheid voor uw projecten van A tot Z: van mechanisch & elektrisch ontwerp en programmering tot de test- en implementatiefasen na assemblage in onze werkplaats. Wij nemen ook de installatie, de opstart en de training op locatie bij de klant voor onze rekening.

Wil je meer ontdekken over ons machines? Interesse in een oplossing op maat voor jouw bedrijf?

Contacteer Alexandre Rogiers voor meer info a.rogiers@cadcamatic.be

nl_BE

 
 

en_US


terug naar nieuws